ВхатсАпп
+8613931106865 +8613785132156
Позовите нас
+ 86-0318-8638566
Е-маил
инфо@јкруббер.цом   салес@јкруббер.цом

Црево ваздушне кочнице Ассем

 • Air Brake Hose

  Црево ваздушне кочнице

  1. Структура црева: три слоја. Унутрашњи слој гуме + оплетени слој + спољни слој гуме
  2. Материјал: НБР / ЦР + ојачани слојеви (ПЕТ)
  3. Пакет: 50м ~ 100м / ролна
  4. Сертификација: ДОТ / ИАТФ16949: 2016 / ЦКЦ
  5. Стандард: САЕ Ј1402 / ГБ16897